Ač to není typicky podzimní barva, podzimem mě provázela růžová. Bombery se pyšní stále na výsluní a zdá se, že konkrétně tenhle růžový má snad každý. Alespoň v Brně ho potkávám snad na každém rohu. Abych řekla pravdu, ani se tomu nedivím, je to totiž skvělý kousek. Rozbije zdánlivě jednoduchý outfit a ideálně se hodí k jednobarevnému zbytku outfitu. Výborně funguje např. ve spojení s šedou.

Stálicí mezi parfémy je u mě Chloe, která už mi dělá společnost nějaký ten pátek. Hodinky Cluse, které mi do sbírky přibyly teprve nedávno, jsou trefa do černého. Řemínku ve vínové barvě jsem se trošku obávala, a to hlavně z důvodu, jestli se mi budou dobře kombinovat. Přece jen klasika v černé nebo hnědé barvě nikdy nezklame. Nakonec jsem ale za tento výběr moc ráda, protože jsou sami o sobě zajímavé a opravdu se hodí do velkého množství outfitů. Baví mě hlavně jejich neotřelý a jednoduchý design.

Na kosmetiku si nijak extra nepotrpím a pravdu říct, nijak zásadně se o svoji pleť nestarám. Co mě ale oslovilo byly recenze na přírodní kosmetiku značky Havlíkova Apotéka.

Musím uznat, že mě lákalo nejen samotné složení a receptura, ale jejich obaly jsou krásné a líbivé. Navíc mají produkty zajímavě pojmenované, což jim také přidává na originalitě.

SAMSUNG CSC

Jako první jsem se rozhodla vyzkoušet 3minutovou masku, která sbírala chválu snad v každé recenzi.

Její kouzlo spočívá v tom, že to není klasická maska, na kterou ve většině případů nemáme čas. Nanáší se ideálně na ty 3 minutky, během kterých si stihnu vyčistit zuby a poté masku smyji. Maska má přijít na obličej po ránu hned jako první, takže žádné čistění či mytí vodou předem.

Masku zatím používám zhruba měsíc a musím říct, že výsledky jsou znát. Pleť je o dost jemnější a po použití mám pocit, že pleť je hezky „nastartovaná“ na celý den.

SAMSUNG CSC

V ideální kombinaci je doporučují po 3minutové masce nanést hydratační krém. Já jsem vzhledem k typu mé pleti sáhla pro Krásné slečně, která je vhodná pro pleť se sklonem k akné.  Krásná slečna je skvělá a spolu s maskou jsou opravdu skvělá dvojka. Pleť krásně hydratuje a mám pocit, že se mi pleť zlepšila.

SAMSUNG CSC

Podívejte, jak jim to dohromady sluší. Za mě určitě můžu doporučit! Místo v mé koupelně už si tito dva krasavci našli.

SAMSUNG CSC

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *